free shipping

free shipping on all order

Money return

Back guarantee under 7 days

member discount

Onevery order over $120.00

İade şartları

Mağazamızdan satın aldığınız ürünleri yasal olarak teslimat tarihinden sonraki 14 gün içerisinde iade etme hakkınız vardır. İade işlemi için herhangi bir kargo ücreti ödemezsiniz.

İade edilmek istenen ürün kesinlikle faturası ile birlikte iade edilmelidir. Bütün satışlarımızı faturalı gerçekleştiriyoruz. Tarafınıza gelen kargo paketinin üzerinde bir poşet cep yapıştırılmıştır. Bu cebin içinde faturanız mevcuttur. Faturasız olarak iade edilen ürünler direkt reddedilir.

İade olarak tarafımıza ulaşan ürün ekibimiz tarafından incelemeye alınır ve talebiniz değerlendirilir. İade talebinin cevaplanması 7 iş günü içinde gerçekleşir.

İade sürecinde dikkat etmeniz gerekenler:

·         Mağazamıza geri göndereceğiniz ürünü güvenli şekilde paketlediğinizden emin olun. Baloncuklu poşet ve koruyucu köpük kullanmak, ayrıca hasar alabilecek yerleri karton ile sarmak güvenli bir paketlemenin en iyi yoludur.

·         İade edilmek istenen ürün faturası, orijinal kutusu / ambalajı, birlikte gelen dokümanları, aksesuarları ve varsa hediye olarak gönderilen ürün ile birlikte gönderilmelidir.

·         Tekrar satılabilecek durumda olmayan, hasarlı, bozulmuş veya kullanılmış ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.

·         Kullanımında vücuda temas eden ürünlerin iadesi sağlığa uygunluk sebebi ile kabul edilmemektedir.

·         Kopyalanabilir veya tek kullanımlık ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.

·         Düşürme, çarpma vb. kullanıcı hataları sebebi ile hasarlı olan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.

·         Kargoyu teslim aldıktan sonra yapacağınız hasar veya eksik ürün bildirimi, tutanak olmadığı ya da teslimat sırasında hazırlanmadığı için incelemeye göre reddedilebilir.